Genel Bilgi – Borucase
Börücase

Genel Bilgi

BörüCASE tasarım mühendislerinin tüm modellerde oluşturdukları güçlü kafesli yapı, zor şartlarda gövdeye ekstra güç vermekte, üst üste istifleme yapıldığında ise birbirini tutarak kaymasını engellemektedir.

BörüCASE üretiminde kullanılan özel Polipropilen (PP) malzeme yapısı ile daha esnek, daha dayanıklı ve daha hafiftir.

BörüCASE’de kulpların üretiminde kullanılan Polioksimetilen (POM) malzeme sağlam yapısı ile her türlü zor şartlarda ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilir. Üzerine kaplanan TPU malzeme ile elinizin kavramasını sağlar ve ne kadar ıslanırsa ıslansın yumuşak yapısı sayesinde kulp elinizden asla kaymaz. Ayrıca eldivenli kullanım için gerekli boşluğa sahiptir.

BörüCASE tasarımlarında kilitli kasa yapısında bulunan conta ile toz, nem, su ve kimyasal maddeler asla içeri giremez. Kasada bulunan hava valfi ile çanta iç basıncını kontrol altında tutabilirsiniz.

BörüCASE özel taşıma çantaları etrafında ki birbirine geçen kilitli kasa yapısı ile çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklarda dahi dışardan gelecek her türlü darbeyi absorbe eder ve içerisinde ki koruduğu ürüne gelecek zararları engeller. Askeri Standartlara uygun güçlü iskelet yapısı ve tırnaklı kilit-mandal mekanizması sayesinde sadece sizin açmak istediğinizde açılacaktır.

BörüCASE ekstra güvenlik için tüm modellerinde asma kilit bölümleri bulunmaktadır.

BörüCASE tasarım mühendisleri sizden gelecek özel taşıma çantası ve çanta içi dizayn taleplerini değerlendirerek size özel çözümler sunacaktır.